دستمزد باور نکردنی رضا قوچان نژاد در الکویت


دستمزد باور نکردنی رضا قوچان نژاد در الکویتدستمزد باور نکردنی رضا قوچان نژاد در الکویت

دستمزد باور نکردنی رضا قوچان نژاد در الکویت

روزنامه الکاس در تازه ترین مطلبی که پیرامون رضا قوچان نژاد و انتقالش به تیم الکویت منتشر کرده، از مبلغ حدودی قرارداد این بازیکن با باشگاه کویتی خبر داده و عنوان کرده که قوچان نژاد برای یک فصل مبلغی حدود یک میلیون و 500 هزار دلار دریافت خواهد کرد که به این ترتیب او به گرانترین بازیکن تاریخ تیم الکویت تبدیل خواهد شد.
سایت باشگاه الکویت نیز با انتشار مطلبی بر روی خروجی خود از خرید این بازیکن تیم ملی ایران ابراز خرسندی کرده است. در این مطلب به سوابق رضا قوچان نژاد و حضورش به همراه تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل اشاره شده است.
اما حضور رضا قوچان نژاد در تیم الکویت، شوک دیگری به فوتبال ایران بود. او که پیش از جام جهانی در اروپا بازی می‌کرد، بعد از حضور در این تورنمنت جهانی به جای اینکه پیشرفت کند و به تیم بهتری برود، به فوتبال آسیا آمد و عضو تیم الکویت شد. درست مثل اشکان دژاگه که پس از جام جهانی به تیم‌های عربی پیوست.
نکته جالب در مورد رضا قوچان نژاد این است که او برخلاف اشکان دژاگه، پول خوبی هم نگرفته و حالا مشخص نیست انگیزه حضور او در تیم الکویت چیست. اگر دژاگه به العربی قطر پیوست، در ازای این پسرفت، 5 میلیون پوند از این تیم می‌گیرد که حتما از نظر خود دژاگه، گرفتن این پول نسبت به بازی در لیگ انگلیس ارزش داشته. اما قوچان‌نژاد که تنها یک میلیون و 500 هزار دلار از الکویت گرفته، شاید می‌توانست بیشتر از این پول را از تیم‌های دیگر بگیرد و در فوتبال با کیفیت تری هم حضور داشته باشد.93 out of 100 based on 73 user ratings 873 reviews

@