تشکر جادوگر از برنامه نود؛ خاطراتم زنده شد


تشکر جادوگر از برنامه نود؛ خاطراتم زنده شدتشکر جادوگر از برنامه نود؛ خاطراتم زنده شد
تشکر جادوگر از برنامه نود؛ خاطراتم زنده شد

وبسایت رسمی برنامه نود - علی کریمی از برنامه عادل فردوسی‌پور به دلیل زنده کردن خاطراتش در فوتبال ایران در برنامه نود تقدیر کرد.

به گزارش وبسایت نود، در برنامه شب گذشته نود به بهانه خداحافظی علی کریمی از فوتبال کلیپی 10 دقیقه‌ای پخش شد و در این کلیپ خاطرات گذشته کریمی زنده شد که خیلی‌ها از این برنامه پخش شده ابراز رضایت کردند.

از همین رو علی کریمی نیز از برنامه نود بابت پخش این کلیپ تقدیر و تشکر کرد و گفت: خاطرات گذشته برایم زنده شد و جای تشکر دارد که این لطف به من شد.رضاییان: بازیکنان دیگر باید جای مرا پرکنند

1:

پروین:‌ با کلیپ ۹۰ عشق کردمتشکر جادوگر از برنامه نود؛ خاطراتم زنده شد

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال کشورمان فرمود: به خاطر تصاویر بازی‌های علی کریمی که در برنامه ۹۰ نشان داده شد عشق کردم.

به نقل وبسایت نود، علی پروین در واکنش به کلیپی که فردوسی‌پور شب گذشته در برنامه نود در مورد علی کریمی پخش کرد، فراخوان نمود: همیشه به خاطر برخی کارها از عادل انتقادهایی داشتم اما آقای فردوسی‌پور دیشب کاری کردی که بغض گلوی من را گرفته بود من شب گذشته فقط به خاطر شماره 8 اون کلیپ زیبا را دیدم و واقعا باید بگویم با کلیپ عادل عشق کردم.

وی اضافه کرد: البته این را در جریان باشید کریمی،‌مهدوی‌کیا و همین دایی هیچ وقت از یادها نمی‌روند و اینها همه سرمایه‌های این فوتبال هستند.


کامدار:می توانیم تیم های بزرگ را ببریم
باور کنید وقتی دریبل‌ها و سرتوپ‌های کریمی را می‌دیدم که 5 تا 5 تا عرب‌ها را کنار می‌زنند انگار دنیا را به من می‌دادند باز هم می‌گویم فردوسی‌پور دستت درد نکند.

پروین در جواب به سؤالی که چه اتفاق افتاد که کریمی را به پرسپولیس آوردی،‌فرمود: موضوع برمی‌گردد به سالن 12 هزار نفری ورزشگاه آزادی.


مشکل سرخ ها در اوج درخشش سنگربانان لیگ
وقتی دیدم اون بچه اون طور بازیکنان را دو تا دو تا کنار می‌زند و در یک بازی مقابل آبی‌ها اونطور خوشحالی کرد، اون هم با پوشش فتح فهمیدم این بچه عاشق رنگ قرمز هست و هستعدادش به چشمم زد.

وی اضافه کرد: پله پله علی را جلو آوردم تا روزی که خواست و به رده‌های بالای فوتبال رسید.


همبازیان پورعلی‌گنجی در آستانه فرار از قعر
شما گل‌های کریمی را در همین کلیپ فردوسی‌پور با الاهلی امارات نگاه کنید که گزارشگر با چه لذتی اون را نقل می‌کند.


کاپیتان پرسپولیس از ترکیب خارج می شود
واقعا ماشاءالله به این علی کریمی و من باز می‌گویم حیف شد که این بچه این طور غریبانه رفت.

پیشکسوت پرسپولیس در این مورد که کریمی در مقاطعی با شما اختلاف نظر هم داشت، فرمود:‌این حرفها چیست اینها همه شاگرد من هستند و من وقتی اونها را روی نیمکت‌ها می‌بینم عشق می‌کنم تازه فردوسی‌پور فرمود این نصف گل‌های کریمی هست و بقیه‌اش را در سایت ببینید.


اخراجی‌ها، پدیده‌های لیگ برتر شدند
من هم فقط به عشق این صحنه‌ها بیدار بودم و تمام گل‌هایی را که فردوسی‌پور پخش کرد به دلم چسبید و من را یاد 20-15 سال پیش انداخت.

وی در جواب به سؤال دیگری که به نظر شما اشتباه کریمی در دوران فوتبالی‌اش چه بود، فرمود:‌ درگیری‌اش با اون داور ولی علی با اخلاق خاصش آرام شد او قابلیت این را داشت که 11 نفر را کنار بگذارد مگر اینکه با خطا او را مهار نمايند و گاهی اوقات صحنه‌هایی را به وجود می‌آورد که همه انگشت به دهان می‌ماندند.


تنها ستون پرسپولیس هم در آستانه رفتن!
به نظرم حالا حالاها نظیر کریمی نخواهد آمد و باور کنید هر روز که اسم خداحافظی او می‌آید از شدت ناراحتی از خودم بیخود می‌شوم.


طلسم ملی پوشان ایرانی در اروپا
البته ما بازیکنانی مثل ناصر محمدخانی را داشتیم که گاهی شبیه کریمی همه را پشت سر می‌گذاشت و همه دنبال او بودند اما مثل کریمی نبود.

حیف شد.

ولی باز هم می‌گویم باید این بچه را تشویق کنیم که بیاید و حالا در جرگه مربیان به تیمش خدمت کند.

او هیچ چیز کم ندارد و به نظرم از تجربه اروپایی و آسیایی‌اش می‌تواند برای خدمت به فوتبال ایران بهترین هستفاده را بکند.

وی خطاب به علی کریمی نیز فرمود: شاگرد خوب من این را بدان که تو یکی از بهترین فوتبالیست‌های این مملکت بودی و حالا هم می‌توانی یکی از بهترین مربیان شوی.

روزهای خوب و شیرینی با تو داشتم اما وقتی دیشب اونها را فردوسی‌پور به تصویر کشید باور کنید غصه‌ام 10 برابر شد که چرا از این فوتبال کنار رفتی.

همیشه با حرکات کریمی روی نیمکت نیم‌خیز می‌شدم و سرم را بالا می‌گرفتم که او شاگرد من هست.

تو غریبه از فوتبال نرفتی چون هواداران میلیونی پرسپولیس همیشه تو را دوست دارند.

پیشکسوت فوتبال کشورمان ضمن انتقاد از این گونه خداحافظی فوتبالیست‌ها فرمود: مسئولان فوتبال و ورزش کشور این خوب نیست که بچه‌هایی مثل کریمی و مهدوی‌کیا این شکل از فوتبال خداحافظی می‌نمايند این در شان بچه‌های فوتبال این مملکت نیست که آسیا به اونها تعظیم می‌کرد.

به نظرم لباس‌های تیم ملی را تن مهدوی‌کیا و کریمی کنید در یک بازی خداحافظی که در اون ستاره‌های فوتبال باشند این دو نفر را با بدرقه‌تان از فوتبال کنار بگذارید.

وی اضافه کرد: البته دنبال تیم‌های درجه پایین برویم هیچ فایده‌ای ندارد.

باید تیمی بیاوریم که صد هزار نفر لب تا لب ورزشگاه آزادی بنشینند و آبرومندانه پس از 10 دقیقه با کریمی و مهدوی‌کیا خداحافظی کنیم چون این بچه‌ها لیاقتشان بیشتر از این هست و ما اگر این کارها را نکنیم بعدا حسرت به دل می‌مانیم.

یادم نمی‌رود همین چند شب گذشته دکو از فوتبال خداحافظی می‌کرد و چه شخصیت‌های برای او در بازی دوستانه آمده بودند و چقدر قشنگ رفت اما ما برای یکی از خوش تکنیک‌ترین و بااخلاق‌ترین بازیکنانمان چه کار کردیم و دیدیم چقدر زشت اونها از فوتبال در حال کنار رفتن هستند.

پروین در جواب به سؤالی که اگر این بازیکنان راضی نشدند چه کار باید کرد،‌فرمود: مطمئن باشید وقتی این بازیکنان بدانند صدهزار نفر می‌خواهند خداحافظی اونها را ببیند و میلیون‌ها نفر هم پای تلویزیون می‌نشینند قطعا اونها نه نمی‌گویند البته باید خیلی قشنگ اونها را دعوت کنیم نه اینکه فقط مصاحبه کنیم و به صورت عادی به اونها بفرما بزنیم.

چون این چیزهاست که در فوتبال ما می‌ماند نه درگیری و به جان انداختن دو نفر.

وی در خصوص مشکل ممنوع‌الخروج شدنش نیز فرمود: این یک مشکل شخصی بود و ربطی نداشت که اینقدر بزرگش نمايند.

بالاخره در حال حل شدن هست و مسئله خاصی نیست.75 out of 100 based on 65 user ratings 1065 reviews

@