تولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسی


تولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسیتولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسی
زمان انتشار خبر: شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۱۰

تولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسی
راهبه که از دل درد شکایت داشت، باردار تشخیص داده شد و در بیمارستان، یک فرزند پسر به دنیا آورد. این موضوع، از آنجایی خبرساز شده که راهبه تاکید دارد تخلفی صورت نداده، اما مقامات کلیسا می گویند کارش صحیح نبوده و دیگر اجازه ندارد به مدرسه برگردد.

به گزارش «گروه ترجمه» پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، روزنامه انگلیسی «دیلی اکسپرس» نوشت: این راهبه که از بیش از دو سال پیش در مدرسه زنانه «سان سورینو» ایتالیا وابسته به کلیسا زندگی می کند، باردار و صاحب فرزند شد.

راهبه می گوید، هیچ احساسی از اینکه باردار بوده، نداشته و فکر می کرده این دل درد، دل درد معمولی است.


راهبه پس از بیهوش شدن، به بیمارستان منتقل شد.


رسانه های محلی از انتشار نام وی خودداری کرده اند، با این حال، وی اکنون در «بیمارستان بارتولومئو» در «سن سورینو» در حالی که شماری از راهبه های دیگر به عنوان همراه، حضور دارند، بستری است.

این روزنامه نیز خود با تیتری تردیدآمیز، درباره مشروع بودن بارداری این راهبه، ابراز تردید کرده است.

تولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسی

برابر این گزارش، حال نوزاد خوب است، با این حال، برای اطمینان از سلامتی اش، پزشکان او را تحت معاینه و آزمایش های پزشکی برنامه داده اند.


برنامه است بیانیه ای درخصوص وضع راهبه مادر صادر شود، با این حال گمان می رود راهبه های دیگر مسئولیت نگهداری از نوزاد را برعهده بگیرند.


این ماجرا پس از آن منتشر می شود که یک سال پیش نیز در ماجرایی مشابه، رکسانا رودریگز، راهبه 33 ساله، با به دنیا آوردن یک پسر، خبرساز شد.


نام فرانسیس را برای نوزاد انتخاب کرده اند. مادرش در حال حاضر مجاز نیست که نوزادش را ببیند، با این حال تاکید دارد بسیار خوشحال است و احساس گناه نمی کند.

وی می افزاید «بیش از آنکه احساس راهبه بودن داشته باشد، حس مادری دارد.» می گوید قصد دارد نوزاد را تحویل بگیرد و او را بزرگ کند.

این روزنامه افزود: در تماس تلفنی با کلیسا، مقامات تاکید کرده اند مجاز به دیدار با راهبه مزبور نیستید و امکان ملاقات با وی وجود ندارد.


مقامی که پاسخ گوی تماس تلفنی بود، تاکید کرده است آنچه راهبه انجام داده، به هیچ وجه پذیرفته و صحیح نیست و دیگر به کلیسا باز نخواهد گشت.کلاه شرعی برای تن فروشی با صیغه یک ساعته

1:

:|
شکمش هم نیومده بالا؟


----------------------------
در ضمن ممکنه که تخلفی هم نکرده باشه در هر صورت با عنایت خداوند ممکنه گاهی اوقات زنان باکره هم حامله بشن
مگه نه؟


آیا همسرتان رمز عبورتان را می داند؟

2:

اختمالا با گرد افشانی؟


تفاوت فرهنگی در ازدواج را جدی بگیرید

3:

شاید میخواسته ادعا کنه حضرت ِ مریم ِ؟


فوايد چند همسر داشتن مردان برای زنان!

4:

شفرمودا...
فقط راهبه هاشون نباید زنا کنن و یا ملکه و یا زن رییس جمهور؟
بقیه زنای کشورشون گوسفندن؟


53 out of 100 based on 58 user ratings 433 reviews

@