تقسیم عادلانه ! پول نفت سفره های مردم را کوچک تر کرد !


تقسیم عادلانه ! پول نفت سفره های مردم را کوچک تر کرد !تقسیم عادلانه ! پول نفت سفره های مردم را کوچک تر کرد !
کمال الدین پیرموذن در گفت وگو با خانه ملت، با یادآوری شعارهای دولت نهم مبنی بر آوردن پول نفت بر سر سفره های مردم، توضیح داد: در هشت سال اخیر به رغم این شعارهایی درباره تقسیم عادلانه پول نفت، سفره های مردم کوچک و کوچک‌تر شد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت قول داده بود تا دو و نیم میلیون فرصت شغلی ایجاد کند ولی نه تنها یک فرصت شغلی ایجاد نشد بلکه با سوء مدیریت و عدم بها دادن به اقتصاد مولد بسیاری از کارخانجات تعطیل و به مرز ورشکستگی رسیدند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با انتقاد از اینکه دولت به نام عدالت زهر بر کام حقیقت ریخت، ادامه داد: به مهرورزی بسیاری از دلسوزان نظام را آزردند و با آنها نامهربانی کردند و از رئیس دولت گرفته تا اطرافیانشان هر نماینده‌ای را که در مجلس هشتم، نهم و دهم زبان به انتقاد گشود مورد غضب برنامه دادند.

پیرموذن با بیان اینکه در حوزه مسائل عمرانی دولت در چند سال اخیر نسبتاً خوب عمل کرد، گفت: ولی متاسفانه فاصله بین آنچه هست و آنچه برنامه بود باشد بسیار عمیق و گسترده است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دولت در این هشت سال به جای تاکید بر آموزه های اسلامی که در آنها به جای دادن ماهی، ماهی گیری را به فرد نیازمند یاد می‌دهند، هر ماه یک ماهی کوچک در قالب یارانه به مردم اعطا کرد که ماحصل آن فقر، بیکاری و تورم شد و آثار زیان باری را در حوزه های اقتصاد و جامعه به وجود آورد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، افزود: اگر اهتمام و تلاش مجلس نبود ذخیره ارزی کشور از بین می‌رفت و همچون سهم صنعت که تنها به طرح مسکن مهر رسید، ذخیره ارزی کشور نیز دچار وضعیتی نگران کننده شده بود.

وی ادامه داد: بداخلاقی، بی ثباتی و تشویش روحی موجود در روزگار کنونی ناشی از تملق گویی و چاپلوسی و تمجیدهای بیهوده‌ای است که اطرافیان رئیس دولت در حق وی ملحوظ داشتند.

این نماینده مجلس نهم یادآور شد: به کار گرفتن مدیریت خسته و بسته و نه شایسته با به کار گیری سربازان و نه ژنرال ها در عرصه داخل از یک سو و از سوی دیگر اعمال تحریم از سوی استکبار جهانی باعث شد تا ایران و ایرانی در این چند سال درگیر مشکلات عدیده‌ای باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با باین اینکه دولت به زمین و زمان بدهکار است، افزود: دولت به بسیاری از پیمانکاران، کارمندان، بازنشستگان و بانک ها بدهکار است و میزان قابل توجه‌ای نیز بدهی خارجی دارد.

ویژه‌خواری در دولت نهم و دهم پررنگ بود

وی با انتقاد از پررنگ بودن ویژه خواری در دولت نهم و دهم، ادامه داد: مسئولان یک شب تعرفه واردات خودرو را بر‌می‌داتشند و اطرافیانشان تا آنجا که برایشان مقدور بود خودرو لوکس و گران قیمت وارد می‌کردند و بعد از اتمام خرید آنها دوباره تعرفه‌ها را اعمال می‌کردند.

پیرموذن تصریح کرد: دولت می‌توانست با ۳۰ میلیارد دلار واردات کشور را مدیریت کند اما به دلیل سوء مدیریت رقمی معادل با ۸۰ میلیارد دلار را برای واردات از خارج از جیب ملت هزینه کرد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: دیوانسالاری خشک و کم لطفی به مراجعان بسیار برای ملت ایران به طور عام و برای بیماران بیمارستان‌ها به طور خاص دردناک بود.

وی با انتقاد از سوء مدیریت تیم اقتصادی دولت، گفت: نتیجه عملکرد منفی این دولت، گران شدن دارو به خصوص داروی بیماران سرطانی شد که این بیماران و خانواده‌هایشان را درمانده کرده است.

پیرموذن با انتقاد از عملکرد منفی آموزش و پرورش و همچنین وزارت کشور، تصریح کرد: ماحصل این سوء مدیریت باعث شد تا در همین هفته ۷ دانش آموز معصوم و بی گناه به دلیل نبود نجات غریق در دریا غرق شوند.

این نماینده مجلس نهم، افزود: افراطی‌گری باعث شده تا با بسیاری از همسایگان کشور رابطه صمیمانه‌ای نداشته باشیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم با بیان اینکه در استان اردبیل به رغم تعهدات، دولت بسیاری از مصوبات را اجرا نشده رها کرده است، ادامه داد: سه پروژه عمده راه‌آهن، پتروشیمی و نفت مغان با سرعت لاکپشتی پیش می‌رود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: رئیس دولت در صحبت‌های خود تنها نیمه پر لیوان را نشان می‌داد در صورتی که نیمه خالی را از افکار عمومی پنهان کرد.
تقسیم عادلانه ! پول نفت سفره های مردم را کوچک تر کرد !سوء‌استفاده از یک امامزاده برای تخریب احمدی‌نژاد

1:

ما ملت ایران به به مرگ گرفته شدیم و به تب راضی شدیم.کلمه تقسم عادلانه تو کشور ما اصلا معنا و مفهوم نداره..

مثلا کدوم از این انواع تقسیمها رو ما میتونیم تو کشورمون مشاهده کنیم؟که تقسیم عادلانه نفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تقسیم عادلانه حقوق اجتماعی بین زن و مرد؟


یا

تقسیم عادلانه درآمد بین اقشار جامعه؟

یا
تقسیم عادلانه مواهب طبیعی و خدادای بین امت؟
یا
تقسیم عادلانه امکانات تحصیلی ؟

یا
تقسیم عادلانه امکانات اجتماعی؟

یا

تقسیم عادلانه منابع و ذخایر کشور مثل نفت؟

الان همه امت راضین دلار ارزون بشه و قسمتی از تحریمها برداشته بشه...و دلارهای نفتی بسوی دولت سرازیر بشه..و خیال کنن میتونن با این دلارها کمی فشار اقتصادی رو دولت کم کنه....در حالیکه نمیدونن اوضاع خوب که نمیشه چه بسا بدتر بشه..

پول نفت هم میره بابت اختلاس و....میره بابت سفرهای دسته جمعی به نیویورک و....میره بابت خرج خرج لبنان و سوریه و حماس...

اونوقت ما امت باید سماق بمکیم....و عمرمون رو با توهم دشمن پنداری...مشکل تراشی دولت تلف کنیم...

پول نفت اگه برنامه بود خرج ملت بشه باید خرج هستان خوزستان بشه که نفت کل کشور رو تهیه و تولید میکنه و لی امتش تو اون آلودگی و گرد و غبار غوطه میخورنن و نصف بیشترشون دچار تنگی نفس و اسم و بیماریهای ریه شدن..

لااقل یه بودجه از نفتشون رو برای هواشون خرج کنن....اوه حرف زیاده


ابراز تأسف هاشمی از اوضاع هشت سال گذشته کشور

2:

قبل از انتخابات"نفت را سر سفره امت می آوریم..." سپس انتخابات: "نفت خوردنی نیست که سر سفره ها بیاوریم."
احمدی نژاد


فتنه ۸۸ عامل تحریم‌ها بود نه طرح هولوکاست

3:

با بودن این همه نفت و گاز و منابع دیگه توی این مملکت، یک فقیر نباید توی ایران پیدا بشه ولی وقتی که سیستم موجود داره به بیراهه میره باید هم شاهد بیکاری تورم و گرونی و....باشیم..


پاسخ جالب امیر جعفری به نتانیاهو!


65 out of 100 based on 50 user ratings 1225 reviews

@