مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox


مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolboxمدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox
ROM Toolbox اپلیکیشنی برای گوشی‌های روت شده‌ی اندروید است که قادر به انجام تغییرات سیستمی بوده و یکی از مفید ترین ابزارها برای اندروید به حساب می آید.
مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox
در حال حاضر پلتفرم روت شده‌ی اندروید یکی از آزادانه‌ترین پلتفرم‌های موجود در دنیا است؛ به طوری که هر عملی که فکرش را کنید در آن ممکن خواهد بود. ROM Toolbox اپلیکیشنی در این زمینه به حساب می آید که ابزارک‌های بسیاری را در زمینه‌ی تغییرات سیستمی گوشی در اختیار شما برنامه می دهد و در صورتی که گوشی شما روت شده باشد، می توانید با نصب آن به انبوهی از امکانات متنوع دسترسی پیدا کنید. این امکانات در سه شاخه‌ی اصلی با عنوان‌های Rom Manager, App Manager و Root Browser در اختیار شما برنامه خواهند گرفت که در ادامه به معرفی جزئی هر کدام از این بخش‌ها خواهیم پرداخت.
مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox
در بخش Rom Manager شما می‌توانید تنظیمات بسیاری را در رام خود ایجاد کنید. برای مثال می توانید انیمیشن بوت گوشی را با هر انیمیشن دلخواه دیگری جایگزین کنید یا آیکون باتری و فونت دستگاه را نیز تغییر دهید. بخش App Manager نیز امکانات بسیاری را در رابطه با مدیریت برنامه‌ها در اختیارتان برنامه می دهد که برای مثال می‌توان به امکان Freeze و Defrost کردن برنامه‌ها اشاره کرد. همچنین توسط ابزار permissions در این بخش نیز می توانید امور ارزشمندی مانند حذف اجازه‌ی دسترسی به اینترنت که برای بعضی برنامه‌ها و بازی‌ها به شدت مورد نیاز خواهد بود را در اختیار داشته باشید. بخش سوم نیز همانطور که از نام آن پیداست یک مرورگر در اختیار شما برنامه خواهد داد که تمامی امکاناتی که نیاز به روت بودن گوشی دارند در آن در نظر گرفته شده است. برای مثال تغییر permissions اپلیکیشن‌ها که نیاز به روت بودن گوشی دارد یکی از مواردیست که می توانید توسط این مرورگر به انجام برسانید. برای دانلود نسخه‌ی رایگان این برنامه می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.
مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox
مدیریت رام و تغییرات سیستمی با اپلیکیشن ROM Toolbox71 out of 100 based on 26 user ratings 751 reviews

@