مصرف روزانه نوشابه سرطان زا است


مصرف روزانه نوشابه سرطان زا استمطالعات محققان دانشکده پزشکی جان هاپکینز آمریکا نشان می دهد که مصرف روزانه نوشابه به دلیل کارامل رنگی موجود در این نوشیدنی، سرطان زا است.
به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، تحقیقات نشان می دهد که فرآیند شیمیایی تولید کارامل رنگی استفاده شده در نوشابه، بیش از حد تصور سرطان زا است.

تحقیقاتی که سال گذشته بر روی 11 نوشابه مختلف انجام شد نشان داد که این نوشیدنی حاوی یک ماده شیمیایی سرطان زا به نام MEI 4- است.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته در مرکز پزشکی جان هاپکینز، اکثر نوشابه حاوی سطوح مختلفی، بین 9.5 میکروگرم در لیتر تا 963 میکروگرم در لیتر، از این ماده سرطان زا هستند و این میزان در نوشابه های رژیمی بیشتر است.

بر اساس قانونی در کالیفرنیا، تمام تولیدکنندگان نوشابه باید میزان این ماده شیمیایی در محصول خود را، در یک برچسب هشدار روی شیشه نوشابه درج کنند.

تحقیقاتی که به تازگی صورت گرفته نشان می دهد که فرآیند تولید کارامل رنگی که در اکثر نوشابه ها مورد استفاده برنامه می گیرد، علاوه بر ماده شیمیایی MEI 4-، عامل اصلی سرطان زا بودن این محصول است.

در ادامه تحقیقات آمده است که مصرف روزانه نوشابه یکی از مهمترین دلایل اضافه وزن و دیابت است.Compendium of Surface Microscopic and Dermoscopic Features

1:◄◄ نگاهي به علل و علائم افــــســـــردگـــــي به عنوان شايع‌ترين بيماري اعصاب و روان ►►

2:

گرچه خوردن نوشابه چه کم و چه زیادش خطرناکه.
میخواستم ببینم آیا خوردن هر هفته یا 10 روز یکبار هم مشکلی ایجاد میکنه؟


سایکو سایبرنتیک2000

3:71 out of 100 based on 16 user ratings 1141 reviews

@