بررسی ریز قطره‌های محلول دوفازی آب و روغن در همزن ثابت


بررسی ریز قطره‌های محلول دوفازی آب و روغن در همزن ثابت
همزن ثابت جهت مصارف هموژنیزه سازی سیالات متفاوت و یا پخش کردن جامدات در سیالات در صنایع نفت و پتروشیمی، شیمیایی، داروسازی، غذایی و غیره بطور گسترده مورد هستفاده برنامه میگیرد.


طراحی جانمایی اجزای زیر سیستم‌های ماهواره
راندمان بالا در انجام عملیات امولسیون سازی، سادگی مکانیزم اختلاط، عدم هستفاده از قطعات متحرک و در نتیجه هستهلاک و فرسایش بسیار پایین از مزایای هستفاده از همزن ثابت می‌باشد.


نظریه غیرخطی فلاتر و پدیده دو شاخه‌ای شدن
در این تکنولوژی بازده به اندازه نهایی قطرات فاز گسسته نسبت داده می‌شود چنانکه دستیابی به قطرات کوچکتر با انرژی وارده کمتر به سیستم در پروسه کنترل شده، نشان دهنده بهره بالاتر اختلاط خواهد بود.


بررسی روشهای بهینه‌سازی مصرف انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژی سیکل گازی
در این اثر پژوهشی قابلیت عملی ساخت قطرات روغن با آزمون روش‌های متفاوت جهت دستیابی به اندازه مایکرو توسط همزن ثابت بررسی شده هست.


بررسی و مطالعه آئرودینامیک خودرو
پس از گردش امولسیون، اندازه گیری عملی قطر قطرات با تکنیک کاملا نوین تصویر برداری میکروسکوپی و پس از اون پردازش تصویر رایانه‌ای برای اندازه گیری خودکار تعداد و اندازه و مشخصات قطرات انجام شد.


طراحی سیستم‌های صداخفه‌کن واکنشی برای موتورهای احتراق داخلی
در ادامه مدل سازی جریان دوفازی در بحث CFD و تئوری اختلاط با در نظر گرفتن فیزیک شکست و انعقاد قطرات توسعه داده شد و در نرم‌افزار FLUENT پیاده سازی گردید.


بارگذاری واحدهای گازی و سیکل ترکیبی نیروگاه فارس به منظور کاهش هزینه قطعات داغ و عملکرد بهینه
اعتبار سنجی روش محاسباتی ارائه شده، بصورت گام به گام با آزمون های عملی کنترل شد و خطاهای قابل جبران در طی اجرای محاسبات به حداقل رسید.


طراحی سازه پره‌های کامپوزیتی توربین بادی
با تعامل روش محاسباتی و آزمون عملی، پروسه امولسیون‌سازی از زوایای متفاوت مورد بررسی برنامه گرفت و ماهیت و مکانیزم تشکیل قطرات با هستفاده از کنترل، پایش و دیده‌بانی نقطه به نقطه در روش محاسباتی و گام به گام در آزمون عملی بطور بسیار شفافی ارائه گردید

تحلیل پایداری شیروانی ساختگاه کارخانه کانه‌آرایی معدن مس سونگون


87 out of 100 based on 47 user ratings 297 reviews

@